Szanowni Działkowcy,
dostajemy dużo próśb o przeniesienie najbliższego dyżuru z 6.06, bo jest długi weekend.
Dlatego najbliższe zebranie Zarządu i dyżur przenosimy na 13.06 (także sobota).
Dyżur w najbliższą sobotę 6.06 także sie odbędzie, w razie gdyby ktoś już sobie zaplanował wizytę, ale będę mógł wtedy tylko przyjąć dokumenty.
Przeniesienia działek i inne uchwały Zarząd będzie mógł podjąć dopiero 13.06.